
American Racing Vintage Marauder VN517 22x9 +6mm Gloss Black with Machined Spoke Faces and a Diamond Cut Lip
$454.49
per wheel
$1,817.96 Set of 4
Only 2 sets left!
Recommended Add-ons
Free Shipping
Fitment Verified
Secure Payment
Specifications
| Brand | American Racing Vintage |
| Wheel Model | Marauder |
| Part Number | VN517BD22900006 |
| Diameter | 22" |
| Width | 9 |
| Offset | +6 |
| Bolt Pattern | blankx0.0 (blank) |
| Backspace | 5.24 |
| Finish | Gloss Black with Machined Spoke Faces and a Diamond Cut Lip |
| Centerbore / Hub | 72.56mm |
| Load Rating | 1900 lbs |
| Weight | 51.98 lbs |
You may also like

4Play OE Wheels
4Play OE Wheels CV44 22x9 +24 Hyperblack with Machined Spoke Faces
$260.00

Impact Replicas
Impact Replicas Snowflake 22x9 +24 Gloss Black
$246.21

4Play OE Wheels
4Play OE Wheels CV41B 22x9 +24 Gloss Black
$249.00

Strada Replicas
Strada Replicas GM Snowflake Replica 22x9 +31 Polished
$451.00

4Play OE Wheels
4Play OE Wheels CV93B 22x9 +31 Hyperblack with Chrome Inserts
$271.00

ARKON OFF-ROAD
ARKON OFF-ROAD Mandela (Proper Directional) 22x12 -51 Gloss Black with Milled Spoke Edges
$441.75

Impact Replicas
Impact Replicas Snowflake 22x9 +24 Silver with Machined Spoke Faces
$273.28

Giovanna
Giovanna AMUR 22X10.5 40 Gloss Black
$657.00